Správa nemovitostí Komplexní služby od pronájmu po úklid

Naše firma se zabývá správou a údržbou nemovitostí jak ve vlastním portfoliu, tak pro partnery. Spravujeme celé bytové domy i samostatné byty, nebytové prostory a ostatní. Poskytujeme plné zastoupení a komplexní služby vlastním jménem nebo pouze částečné služby dle dohody.

Varianty správy a údržby nemovitosti

Firma SUPER 2001 pro vás zajistí komplexní služby spojené s provozem, správou a údržbu nemovitostí. Pro objekty dále zajišťujeme poradenství, revizní činnost, požární bezpečnost, veškerou administrativu, účetnictví a v neposlední řadě také úklid. Služby připravujeme na míru ve třech balíčcích.

Plná správa nemovitostí

Naše společnost spravuje a pronajímá nemovitost vlastním jménem (správce) na základě smlouvy. Majiteli nemovitostí chodí pravidelné reporty o případných opravách, revizích, opravách, dalších službách a také nájemné z naší strany.

Částečná správa nemovitostí

Pro majitele nemovitosti fungujeme jako externí poskytovatel podpory v údržbě a správě nemovitosti. Pronajímáme prostory v rámci realitní kanceláře, zprostředkujeme a dohlédneme na opravy a údržbu dle dohodnutých možností.

Variabilní správa nemovitostí

Jakýkoliv dohodnutý způsob spolupráce podle vašich potřeb.

Máte zájem o správu a údržbu vašich objektů? Neváhejte nás kontaktovat.